Проекти

Конкурс плаката ПРО НАС

Конкурс плаката ПРО НАС

Хто ми такі, українці? Що ми хочемо і чого прагнемо? Що означає для нас свобода, відповідальність, гідність, демократія, толерантність, гуманізм? Що найцінніше для нас?

Ми провели конкурс “ПРО НАС”, щоб розказати нам і всьому світу про наші цінності мовою плаката.

Безперечним лідером виявилася серія плакатів “Українці. Здатні на неможливе”, яку розробила для Ініціативи “21 листопада” рекламна агенція Havas Worldwide Ukraine.

Цікавими є розробки команди Advertising Avenue, Пасіченко & Петрушак (разом із “ПКВ2”) та Антона Гусаковського (“Український світогляд”). Вони також серед переможців. Найактивніше підтримували командуПасіченко & Петрушак (разом із “ПКВ2”). Їхні роботи перемогли у глядацькому голосуванні на нашому сайті.

Привернули увагу також плакати, які запропонували Андрій Приймаченко, Галина Чантурія, Яна Мосницька та Марта Рижок. Їм не вистачило лише трохи, щоб увійти до когорти найкращих.

Переможці конкурсу ПРО НАС:

HAVAS WORLDWIDE UKRAINE

ADVERTISING AVENUE

АНТОН ГУСАКОВСКИЙ

АНАСТАСІЯ ДУДНИК

МАТВІЙ КРИГА

ОКСАНА МАРХЕВКА

ІЛЛЯ НЕСТЕРОВ

СОФІЯ ОМЕЛАЄНКО

ПАСІЧЕНКО & ПЕТРУШАК (у співпраці з “ПКВ2”)

ДМИТРО ТОЛКАЧОВ

Найкращі роботи будуть видані лімітованим подарунковим тиражем у збірнику плакатів та презентовані авторам і лідерам думок України,  вони прикрашатимуть масштабні бізнес-заходи Wisdom Summit, She тощо.

Ознайомтесь з результатами конкурсу.

Повернутися до інших