Заяви

Головна

Заява Ініціативи “21 листопада” до 2-ї річниці Євромайдану та початку Революції Гідності

Минуло понад два роки з початку Революції гідності, та суспільство продовжує шукати відповіді на запитання, чи перемогла Революція?, чи виправдались очікування її учасників?, що здобула і що втратила Україна?, та багато інших.

Головна

Звернення учасників ініціативи “21 листопада” щодо місцевих виборів в Україні

У суспільстві є очікування та враження, що наступні місцеві вибори будуть найбрутальнішими за останні роки. Ці очікування постійно підтримуються, з одного боку, поведінкою українських політиків, і це знаходить своє відображення у перебігу передвиборчої боротьби. Водночас, з іншого боку, такі очікування підігріваються антиукраїнськими агентами, які таким чином намагаються підірвати довіру до демократії в Україні як такої.

Головна

Заява Ініціативи “21 листопада”

Конституція — це суспільна угода, непорушні правила, під якими уявлено стоять підписи мільйонів українців. Тому цивілізований процес ухвалення нового Основного Закону має відбуватись максимально відкрито, з залученням громадян, а не кулуарно, і, тим більше, не бути продуктом “політичного договорняка”.

Головна

Звернення учасників ініціативи “21 листопада” щодо змін до Конституції України

Ми, учасники ініціативи “21 листопада”, підтримуємо Звернення українських громадських діячів до Президента України та Верховної Ради України від 13 серпня 2015 року стосовно неможливості встановлення Конституцією України особливого статусу місцевого самоврядування в окупованих районах Донецької та Луганської областей.

Головна

Звернення учасників Ініціативи “21 листопада” щодо необхідності судової реформи

Минуло вже більше року після приходу до влади нових політичних сил, які перемогли внаслідок Революції гідності. Однак реформи вочевидь буксують, що створює загрозу для країни, її майбутнього, особливо під час конфлікту з Росією.