Учасники

Руслана Лижичко

Руслана Лижичко

Співачка, громадський діяч

У 2014 році у зв’язку із подіями в Україні співачка та громадський діяч Руслана Лижичко провела широку міжнародну кампанію, спрямовану на підтримку та захист позитивного іміджу України у світі.

Перша леді США Мішель Обама нагородила Руслану, як громадського діяча, премією Women of Courage Award у Вашингтоні. В той же час Руслана приєдналася до Саміту Women in the World, що відбувався у Нью-Йорку за сприяння Хілларі Клінтон.

Атлантична Рада відзначила Руслану в номінації Distinguished Humanitarian Leadership Awards у Вашингтоні та премією Freedom Award на Wroclaw Global Forum у Польщі. Руслана стала лауреатом премії Battle of Crete Award як Душа Революції. International Republican Institute у Вашингтоні нагородив Руслану премією Freedom Award за свободу думки. Під час великого доброчинного концерту в Канаді Руслану нагородили орденом провінції Манітоба The Buffalo Hunt. За розвиток демократії учасники Євромайдану і Руслана як лідер були нагороджені премією Леха Валенси у Гданську.

Протягом року Руслана провела особисті зустрічі з провідними світовими політиками, серед яких віце-президент Сполучених Штатів Джо Байден, сенатори Джон Мак-Кейн та Кріс Мерфі, міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, Голова Європейської Ради Дональд Туск, прем”єр-міністр Латвії Лаймдота Страуюма.

Численні промови та публічні виступи Руслани в Європарламенті у Брюсселі та Страсбурзі та в сесійній залі ОБСЄ у Відні мали вагомий результат та дозволили прийняти рішення щодо подальшої роботи Європи над українським питанням.

Повернутися до інших