Учасники

Олександр Ткаченко

Олександр Ткаченко

Генеральний директор “1+1 медіа”

Олександр закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Професійну кар’єру почав 1988 року редактором і ведучим програми “Молодіжна студія “Гарт” на телеканалі УТ-1. З часом став кореспондентом міжнародного інформаційного агентства Reuters.

У 1993 році створив телекомпанію “Нова мова”, що випускала аналітичну програму “Післямова”, і був ведучим цієї програми. Восени 1994 “Післямова” вийшла в ефір на УТ-1, а через два роки — на каналі “1+1”. У цей період Олександр очолив службу новин ТСН і став заступником генерального продюсера каналу “1+1”.

У 1998 році Олександр покинув “1+1”, зосередившись на розвитку “Нової мови”. Упродовж  року компанія створювала для телеканалу “Інтер” авторську програму Олександра Ткаченка “Обличчя світу”, гостями якої були, зокрема, Далай Лама, Піночет, Жан Кретьєн, Жак Ширак та інші.

У 1999 році Олександр очолив Новий канал, який уже 2000 року ввійшов у трійку лідерів ринку. О.Ткаченко вів теледебати між Віктором Ющенком і Віктором Януковичем у період президентських виборів 2004 року. У 2008 році працював у Москві заступником генерального директора телеканалу РЕН-ТВ.

Виступав як продюсер кінофільму “Будинок з башточкою”, “Висоцький. Спасибі, що живий”, “У ріки”. Був також продюсером багатьох популярних телесеріалів (“Доярка з Хацапетівки”, “Завтра буде завтра”, “Надія як підтвердження життя”, “Небо в горошок” і багатьох інших).

Кілька років поспіль вів авторську телепередачу “Tkachenko.UA” на каналі “1+1”.

Повернутися до інших